Přehled přijatých přihlášek

List of received entries

Počet přihlášek (bez omluvených) / Number of entries (without excused): 77
Číslo
Number
Jezdec / Driver
Spolujezdec / Co-driver
Nár.
Nat.
Soutěžící / Competitor
Vůz / Car
Tř.
Gr.
FIA TEAM FIA EHSRC FIA CEZ MČR HA North cup Shakedown
 
Admin. přejímka
Admin. check
Tech. přejímka
Scrutineering
Admin. check
Admin. přejímka
1 Valter Christian Jensen
Erik Pedersen
NOR
NOR
Valter Christian Jensen
BMW M3
E/4 X X NE
NO
18:48 19:18 ANO
YES
2 Daniel Alonso
Candido Carrera
ESP
ESP
Past Racing
Ford Sierra Cosworth
E/4 X X ANO
YES
18:48 19:18 ANO
YES
3 Ville Silvasti
Risto Pietiläinen
FIN
FIN
Ville Silvasti
Porsche 911 RS
C/5 X X ANO
YES
18:48 19:18 ANO
YES
4 Harri Toivonen
Cedric Wrede
FIN
FIN
Past Racing
Ford Sierra Cosworth
E/4 X X X ANO
YES
18:36 19:06 ANO
YES
5 Anders Johnsen
Ingrid Johnsen
SWE
SWE
Tractive Motorsport
Porsche 911 RS
C/5 X ANO
YES
18:36 19:06 ANO
YES
6 Jari Latvala
Kari Mustalahti
FIN
FIN
Historic Rally Club Finland
Toyota Celica GT-Four
E/4 X X X ANO
YES
18:36 19:06 ANO
YES
7 Karl Wagner
Gerda Zauner
AUT
AUT
Karl Wagner
Porsche 911 SC
D/4 X X ANO
YES
18:36 19:06 ANO
YES
8 Xesús Ferreiro
Xavier Anido
ESP
ESP
Past Racing
Ford Escort RS 1800
D/3 X X ANO
YES
18:24 18:54 ANO
YES
9 Pentti Veikkanen
Timo Jaakkola
FIN
FIN
Historic Rally Club Finland
Porsche 911 SC
D/4 X X X ANO
YES
18:24 18:54 ANO
YES
10 Ferenc Wirtmann
József Kerekes
HUN
HUN
Scuderia Coppa Amici
Ford Escort RS 1800
D/3 X X X ANO
YES
18:24 18:54 ANO
YES
11 Fernando Dameto
Bartomeu Fluxà
ESP
ESP
Past Racing
Ford Sierra Cosworth
E/4 X X ANO
YES
18:24 18:54 ANO
YES
12 Tuomo Liukkonen
Vesa Suhonen
FIN
FIN
Historic Rally Club Finland
Mercedes-Benz 190 E
E/4 X X X ANO
YES
18:12 18:42 ANO
YES
14 Tony Jansson
Erik Davidsson
SWE
SWE
Bevelko Historic RallyTeam Sweden
Ford Escort RS 2000
C/3 X NE
NO
18:12 18:42 ANO
YES
15 Christoffer Storäng
Alexander Glavsjö Holm
SWE
SWE
Bevelko Historic RallyTeam Sweden
Ford Escort RS 1600
C/3 X ANO
YES
18:12 18:42 ANO
YES
16 László Mekler
Edit Meklerné Mikó
HUN
HUN
Scuderia Coppa Amici
Alfa Romeo 1750 Gtam
C/3 X X X NE
NO
18:12 18:42 ANO
YES
17 Iain Dobson
Max Freeman
USA
GBR
Iain Dobson
Ford Escort RS 1600
C/3 X ANO
YES
18:00 18:30 ANO
YES
18 Vesa Rissanen
Topi Luhtinen
FIN
FIN
Historic Rally Club Finland
Ford Escort RS 1600
C/3 X X ANO
YES
18:00 18:30 ANO
YES
19 Stefan Helin
Annie Seel
SWE
SWE
Helins Motorsport
Opel Ascona A
C/3 X NE
NO
18:00 18:30 ANO
YES
20 Aly Kridel
Daniel Hack
LUX
LUX
Aly Kridel
Porsche 911 SC
D/4 NE
NO
18:00 18:30 ANO
YES
21 Jukka Aromaa
Arto Arola
FIN
FIN
Historic Rally Club Finland
Saab 99 EMS
D/3 X X X NE
NO
17:48 18:18 ANO
YES
22 Peter Hinderer
Christian Heubl
DEU
DEU
Peter Hinderer
Porsche 911 SC
D/4 NE
NO
17:48 18:18 ANO
YES
23 Eddy Van den Hoorn
Theo Badenberg
NLD
NLD
Eddy van den Hoorn
Ford Escort RS 1800
D/3 X ANO
YES
17:48 18:18 ANO
YES
24 Michael Baltes
Christoph Gontard
DEU
DEU
Michael Baltes
Fiat 131 Abarth
D/3 NE
NO
17:48 18:18 ANO
YES
25 Péter Magoss
Zoltán Sárdi
HUN
HUN
Scuderia Coppa Amici
Alfa Romeo 1750 GTAm
C/3 X X X ANO
YES
17:36 18:06 ANO
YES
26 Ernie Graham
Karen Graham
GBR
GBR
Ernie Graham
Ford Escort RS 1600
C/3 X ANO
YES
17:36 18:06 ANO
YES
27 András Csoma
Gábor Schweighardt
HUN
HUN
Scuderia Coppa Amici
Ford Escort RS 2000
C/3 X ANO
YES
17:36 18:06 ANO
YES
28 Carlo Mylle
Olivier Laporte
BEL
BEL
Carlo Mylle
Porsche 911 RS
C/5 X ANO
YES
17:36 18:06 ANO
YES
29 Michael Putz
Christoph Kraus
AUT
AUT
Michael Putz
BMW 2002 TI
C/3 X NE
NO
17:24 17:54 ANO
YES
30 Pietro Corredig
Sonia Borghese
ITA
ITA
Pietro Corredig
BMW 2002 TI
C/3 X X X NE
NO
17:24 17:54 ANO
YES
31 Antonio Parisi
Giuseppe D'Angelo
ITA
ITA
Antonio Parisi
Porsche 911 S
B/4 X X X NE
NO
17:24 17:54 ANO
YES
32 Alar Hermanson
Andre Vare
EST
EST
Momu.ee
BMW 2002 TI
B/4 X X ANO
YES
17:24 17:54 ANO
YES
33 Elias Kivitila
Timo Tuominen
FIN
FIN
Historic Rally Club Finland
BMW 2002 TI
B/4 X X X ANO
YES
17:12 17:42 ANO
YES
34 Sverre Norrgård
Ari Koponen
FIN
FIN
Historic Rally Club Finland
BMW 2002 TI
B/4 X X X NE
NO
17:12 17:42 ANO
YES
35 Jiří Terš
Pavel Vítovec
CZE
CZE
AUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČR
Škoda Favorit 136L
E/1 X X NE
NO
17:12 17:42 ANO
YES
36 Radek Hořejší
Kateřina Klášterková
CZE
CZE
AUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČR
Lada 21011
D/2 X X NE
NO
17:12 17:42 ANO
YES
37 Carlo Fiorito
Ilario Pellegrino
ITA
ITA
Carlo Fiorito
BMW 2002 TI
B/4 X X NE
NO
17:00 17:30 ANO
YES
38 Jari Hyvärinen
Jarno Ala-Turkia
FIN
FIN
Historic Rally Club Finland
Ford Escort 1300 GT
B/2 X X X NE
NO
17:00 17:30 ANO
YES
39 Villu Mättik
Arvo Maslenikov
EST
EST
SK Villu
Lada 2101
C/1 X X X NE
NO
17:00 17:30 ANO
YES
40 Pekka Anttalainen
Antti Hietaniemi
FIN
FIN
Historic Rally Club Finland
Škoda Felicia Super
A/2 X X X NE
NO
17:00 17:30 ANO
YES
42 Vlastimil Neumann
Otto Slezák
CZE
CZE
KIT Racing
Ford Escort RS Cosworth
F/7 X ANO
YES
07:00 07:30 ANO
YES
43 Jiří Káňa
Josef, ing. Král
CZE
Jiří Káňa
Ford Sierra RS Cosworth
E/4 X NE
NO
08:36 09:06 ANO
YES
44 Stanislav Budil
Petr Vejvoda
CZE
CZE
Stanislav Budil
BMW 2002
C/3 X NE
NO
08:36 09:06 ANO
YES
45 Jan Frei
Petr Šlegl
CZE
CZE
Jan Frei
Škoda 130 LR
E/5 X NE
NO
08:36 09:06 ANO
YES
46 Petr Šimurda
Milan Dlouhý
CZE
CZE
Spirit Racing
Škoda 130 LR
E/5 X NE
NO
08:36 09:06 ANO
YES
47 Jindřich Štolfa
Zdeněk Hawel
CZE
CZE
Jindřich Štolfa
Rover Metro Gti
F/6 X NE
NO
08:42 09:12 ANO
YES
48 Petr Hustý
Tereza Maršálková
CZE
CZE
Petr Hustý
Mercedes-Benz 190 E
E/4 X NE
NO
08:42 09:12 ANO
YES
49 Petr Michálek
Roman Maryška
CZE
CZE
Radouň Motorsport
Suzuki Swift GTi
E/1 X NE
NO
08:42 09:12 ANO
YES
50 Petr Němec - OMLUVEN / EXCUSED
Jan Mikulík
CZE
CZE
Randy historic racing klub z.s.
Lada 21011 MTX Rallye
D/2 X NE
NO
08:42 09:12 NE
NO
51 Břetislav Enge
Lucie Engová
CZE
CZE
Břetislav Enge
Ford Escort RS 2000
D/3 X NE
NO
08:48 09:18 ANO
YES
52 Michal Rejchrt
Jaroslav Jirák
CZE
CZE
Rallye klub Liberec
Ford Escort RS 2000
C/3 X NE
NO
08:48 09:18 ANO
YES
53 František Fadrný
Libuše Fadrná
CZE
CZE
AUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČR
Lada VFTS
E/6 X NE
NO
08:48 09:18 ANO
YES
54 Jiří Šubrt
Petra Reitmajerová
CZE
CZE
AUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČR
Škoda 130 LR
E/5 X NE
NO
08:48 09:18 ANO
YES
55 Václav Hostaš
Roman Niemetz
CZE
CZE
AUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČR
Lada VFTS
E/6 X NE
NO
08:54 09:24 ANO
YES
56 Tomáš Bělohradský
Pavel Bašta
CZE
Tomáš Bělohradský
BMW 318 iS
F/6 X ANO
YES
07:00 07:30 ANO
YES
57 Tomáš Volf
Milan Donoval
CZE
CZE
Tomáš Volf
Peugeot 205 GTi
E/3 X NE
NO
08:54 09:24 ANO
YES
58 Vratislav Hýbner
Jiří Jonášek
CZE
CZE
Vratislav Hýbner
Peugeot 205 Gti
E/3 X NE
NO
08:54 09:24 ANO
YES
59 Zdeněk Vrátníček - OMLUVEN / EXCUSED
Karel Hédl
CZE
CZE
Zdeněk Vrátníček
Volkswagen Golf
E/3 X NE
NO
09:00 09:30 NE
NO
60 Miroslav Krejsa
Veronika Krejsová
CZE
CZE
Miroslav Krejsa
Opel Ascona A
C/3 X NE
NO
09:00 09:30 ANO
YES
61 František Mikoška
Milan Klička
CZE
CZE
František Mikoška
Lada 21011 MTX Rallye
D/2 X NE
NO
09:00 09:30 ANO
YES
62 Michal Šlehofer
Lukáš Mazanec
CZE
CZE
AUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČR
Lada VFTS
E/6 X NE
NO
09:00 09:30 ANO
YES
63 Petr Hadáček
Tomáš Červený
CZE
CZE
Petr Hadáček
Škoda 130 LR
E/5 X NE
NO
09:06 09:36 ANO
YES
64 Petr Farník
Ladislav Zuzánek
CZE
CZE
ÚAMK - Automotoklub Škoda
Škoda Favorit 136 L
E/1 X ANO
YES
09:06 09:36 ANO
YES
65 Teodor Stolarek
Leszek Janusz
POL
POL
Teodor Stolarek
Suzuki Swift GTi
E/1 X NE
NO
09:06 09:36 ANO
YES
66 Miroslav Jun
Pavel Jun
CZE
Miroslav Jun
Suzuki Swift GTi
E/1 X NE
NO
09:06 09:36 ANO
YES
67 Jan Bezemek
Veronika Kotková
CZE
CZE
Jan Bezemek
Škoda 130 L
E/1 X NE
NO
09:12 09:42 ANO
YES
68 Vlastimil Čuřín
Václav Vorel
CZE
CZE
Motorsport & Services s.r.o.
Škoda Favorit 136 L
E/1 X NE
NO
09:12 09:42 ANO
YES
69 Jaromír Kovanda
Tomáš Valla
CZE
CZE
AUTO KLUB Tišnov z.s.
Škoda Favorit 136 L
F/5 X NE
NO
09:12 09:42 ANO
YES
70 Marek Štuksa
Ondřej Novák
CZE
CZE
Marek Štuksa
Škoda Favorit 136 L
F/5 X NE
NO
09:12 09:42 ANO
YES
71 Ladislav Kopelent - OMLUVEN / EXCUSED
Zdeněk Chýnovský
CZE
CZE
Ladislav Kopelent
Škoda Favorit 136 L
F/5 X NE
NO
09:18 09:48 NE
NO
72 Radek Touš
Lukáš Hronek
CZE
CZE
Pošumavský auto moto klub v AČR
Škoda 120 S
D/1 X ANO
YES
09:18 09:48 ANO
YES
73 Vlastimil Kubíček
Miroslav Ševčík
CZE
CZE
Vlastimil Kubíček
VAZ 21011 MTX-RALLYE
D/2 X NE
NO
09:18 09:48 ANO
YES
74 Karel Jirátko
Ivo Valach
CZE
CZE
Karel Jirátko
Fiat 131 ABARTH RALLY
D/3 X NE
NO
09:18 09:48 ANO
YES
75 Josef Kakrda - OMLUVEN / EXCUSED
Štěpán Chludil
CZE
CZE
Josef Kakrda
Opel Ascona A
C/3 X NE
NO
09:24 09:54 NE
NO
76 Jindřich Klíma
Dušan Červený
CZE
CZE
Pošumavský auto moto klub v AČR
Lada VFTS
E/6 X NE
NO
09:24 09:54 ANO
YES
77 Václav Andrle
Jan Andrle
CZE
CZE
Václav Andrle
Škoda Favorit 136 L
E/1 X NE
NO
09:24 09:54 ANO
YES
78 Bohumír Svoboda
Zbyněk Soběhart
CZE
CZE
Bohumír Svoboda
Škoda 1000 MB
C/0 X NE
NO
09:24 09:54 ANO
YES
80 Aleš Jícha
Josef Zelený
CZE
CZE
Pošumavský auto moto klub v AČR
Škoda 110 LS
C/0 X NE
NO
09:30 10:00 ANO
YES
81 Miloš Sekyra
Karel Báťa
CZE
CZE
Miloš Sekyra
BMW 318 iS
F/6 X NE
NO
09:30 10:00 ANO
YES
82 Martin Klepáč - OMLUVEN / EXCUSED
Radek Outěřický
CZE
CZE
Martin Klepáč
Peugeot 205 GTI
E/3 X NE
NO
09:30 10:00 NE
NO
83 František Felt
Marek Felt
CZE
CZE
František Felt
Škoda 120 S
D/1 X NE
NO
09:30 10:00 ANO
YES
84 Luboš Gregor
Jiří Hlávka
CZE
CZE
Luboš Gregor
Škoda 1000 MB
C/0 X ANO
YES
09:36 10:06 ANO
YES
85 Oldřich Kovařík sen.
Oldřich Kovařík jun.
CZE
CZE
Oldřich Kovařík jun.
Škoda Octavia TS
A/1 X NE
NO
09:36 10:06 ANO
YES